PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=715142}

Jarhead 2: W polu ognia

Jarhead 2: Field of Fire
5,7 5 939
ocen
5,7 10 1 5939
Jarhead 2: W polu ognia
powrót do forum filmu Jarhead 2: W polu ognia

żeby nie był porównywany do oryginału bo przez to ma zaniżoną ocenę:) poza tym obraz całkiem udany zaznaczam, że lubię filmy w tym gatunku jednak kilka rzeczy mi się nie podobało... z pamięci: jest taka scena gdzie szwej wali w taliba z granatnika zamiast wpakować mu kulkę w łeb a granatnikiem potraktować wóz z zamontowanym CKM-em albo nie chce mi się wierzyć, że w takim filmie nie rzucono ani razu granatu o granacie dymnym czy hukowym nie wspomnę...

ocenił(a) film na 4
simonetti

Dokładnie mam to samo zdanie, najbardziej dziwaczna akcja to ta gdzie marines dostaje wyrzutnia rakiet i odlatuje :D , poczym wybucha, oraz to jak ten talib dostaje granatnikiem . Poprostu film wygląda jak bajka wojenna(typu rambo w afganistanie) a nie film wojenny.

ocenił(a) film na 5
lowmen1990

Jeżeli miał założoną kamizelkę to niby dlaczego miało by go nie odrzucić? Chociaż najpierw powinien chyba ten pocisk wybuchnąć.

krzysiek02_filmweb

Jeszcze tego nie widziałem, ale jeśli ktoś tam został trafiony np. z wyrzutni RPG-7, to często się zdarza, że pocisk nie wybucha. Tak niestety (albo stety) działa ten ruski szajs sprzed pół wieku :D.

ocenił(a) film na 5
simonetti

Najlepszym rozwiązanie byłoby użycie granatnika gdy wszyscy talibowie byli jeszcze na samochodzie ale według reżysera chyba tak nie jest.

ocenił(a) film na 7
krzysiek02_filmweb

Byłoby zbyt szczęśliwie :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones