PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=715142}

Jarhead 2: W polu ognia

Jarhead 2: Field of Fire
5,7 5 939
ocen
5,7 10 1 5939
Jarhead 2: W polu ognia
powrót do forum filmu Jarhead 2: W polu ognia
waga55

Te pościgi te wybuchy !!!! A tak na serio to nie widziałem tam dobrej akcji i nie wiem po co ten film powstał. Chyba jako kino 2 kat. akurat do TV po 22:00. Pozdro ;P

waga55

Nom dobra akcja. Ogólnie świetnie się ogląda w kawałkach tok po 10 minut bo przy dłuższym oglądaniu mózg się gotuje.
Tyle idiotyzmów w jednym filmie to naprawdę nie jest łatwo zmieścić.

kalim13

Majac 13 lat to mozg sie gotuje od wszystkiego. Film sie oglada w calosci a nie po 10 minut. Po 10 minut to mozesz sobie seksa uprawiac albo i nawet nie po 10

waga55

wago 55 całe szczęście że w nicku nie mam na przykład tylko 3 bo zapewne zostałbym posądzony o to że jestem 3 letnim dzieckiem :P. Z drugiej strony jak możesz dziecku 13 letniemu opowiadać o seksie i to 10 minutowym?
Czy mam przypuszczać że masz 55 lat? eeech o twoim seksie 10 minutowym już nie wspomnę bo chyba jednak wykrzesała byś z siebie coś więcej niż te marne 10 minut:P.

A co do filmu co do jednego masz rację akcja dobra. Kłopot tylko że idiotyzm ściga się z debilizmem. Ale jezeli to komuś nie przeszkadza to przecież nie mój problem. Dla mnie ten film jest słaby a granatnik RPG pojawiający się co kilka minut dobijający.

ocenił(a) film na 7
waga55

polać!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones