PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98163}
7,3 83 436
ocen
7,3 10 1 83436
7,2 18
ocen krytyków
Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej
powrót do forum filmu Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej

moim osobistym kryterium jest to jak czuje się przez następne 15 minut po zakończeniu projekcji...
Gdy skończyłam oglądać Jarhead'a przez kilka minut ślepo patrzyłam się w monitor komputera z uczuciem ściśniętego gardła, lekkiego odrzucenia/obrzydzenia po czym nie miałam ochoty na nic innego.

Film wgniótł mnie w hotel. dla mnie to świetnie przedstawiony obraz żołnierskiej psychiki i jej całkowitego spaczenia.
(jako fanka J.Gylenhall'a, może zbyt subiektywnie, uważam, że spisał się genialnie)

Frankieestein713

Czułam dokładnie to samo co ty :)
Obejrzałam ten film, aby wgłębić się nieco w psychikę żołnierza po powrocie z wojny. Szczerze i bez bicia przyznaję, że się na nim nie zawiodłam.

Lustysiek

w tym klimacie warto też obejrzeć 'bracia' http://www.filmweb.pl/film/Bracia-2009-459973
nie jestem pewna, ale to chyba remake starego filmu którego niestety nie widziałam.
film dobry, nie zmiażdżył mnie jak jarhead ale warto obejrzeć jesli lubisz te tematyke :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones