PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98163}
7,3 83 330
ocen
7,3 10 1 83330
7,2 17
ocen krytyków
Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej
powrót do forum filmu Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej

Wiedziałem że nie będzie to batalistyczny fresk jak Szeregowiec Ryan i że postawią na tzw.
prawdziwe oblicze ale mimo to spodziewałem się czegoś zupełnie innego. Wyjątkowo nudny film.
Tak pewnie wygląda służba większości amerykańskich chłopaków. Film zniechęca do wojska i
misji zagranicznych. Z drugiej strony czy strzelasz czy nie to i tak zarobisz. Jest to jakiś argument:P
5/10 dam. Niech stracę.

ocenił(a) film na 8
Penguin27

Yyy czy ja dobrze rozumiem? Film zniechęca do misji bo nie ma wybuchów, świstu kul i urywania kończyn jak w szeregowcu? Naprawdę sądzisz że ludzie się zniechęcą bo od wojny oczekują ciągłego napięcia, strzelanin i akcji? Ludzie płaczą gdy muszą jechać do Afganistanu a ty uważasz że jadą tam bo im wrażeń mało?

ocenił(a) film na 5
doman18

Niektórzy jadą bo chcą zarobić i przy okazji przeżyć męską przygodę. Sprawdzić się. Gdzieś tam każdy na pewno czeka na jakieś bliskie spotkanie z turbanem. Wszystko zależy od oczekiwań i charakteru ochotnika.
Ludzie oczekują od kina nie tyle urwanych kończyn i krwi ile rozrywki. Rozrywki i może też edukacji. Ten film mi rozrywki nie dostarczył.

Penguin27

Napisz ile masz lat, czym się zajmujesz, jaką szkołę skończyłeś, jakie sa Twoje sympatie polityczne i hobby - chciałbym poznać osobę, która myśli w taki sposób.

ocenił(a) film na 5
voyano_wrecemocny

Sporo chcesz wiedzieć. Mam 28 lat, ukończone technikum gastronomiczne i studia pedagogiczne. Co do sympatii politycznych - jeszcze niedawno miłowałem PO. Dziś ta partia trochę mnie wku.rwia. Patrzy makro a nie mikro ekonomicznie. Olewa zupełnie politykę społeczną a jeśli już nią się zajmuje to robi to w sposób nieprzemyślany i głupi. Obecnie faworyzuję lewicę. Bliski jest mi antyklerykalizm. Moje hobby to komputery, nauki społeczne (książki na ten temat), kino, muza (metal), wycieczki rowerowe. Obecnie pracuję w zakładzie produkcyjno usługowym (takie czasy że się nie wybrzydza). Wcześniej pracowałem w Tesco, szkole podstawowej, w restauracji i dwóch ośrodkach pomocy społecznej jako urzędas.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones