PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98163}
7,3 83 436
ocen
7,3 10 1 83436
7,2 18
ocen krytyków
Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej
powrót do forum filmu Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej

Bardzo nudny film , myslalem ze bedzie w nim chociaz odrobina akcji , a tu totalna porazka , jedynym plusem tego filmu jest fakt ze ukazuje on prawdziwe realia wojny w zatoce perskiej! :( NIE POLECAM!! :(

M_in_B

srutututu majtki z drutu
kolejny gość który nie obejrzał filmu

M_in_B

Jak chcesz akcji to obejrzyj sobie "Rambo". Kolejny burak dla którego najważniejszym elementem filmu jest akcja - bo bez niej filmu oczywiscie sie nie da ogladac :/

Gh0st

Dokładnie. Gość myślał, że będzie to kolejny Rambo lub coś w tym stylu, że krew, nogi i ręce będą latać przed kamerą. Niestety było zupełnie inaczej i gość pisze, że film beznadziejny, że sie nie da oglądać, że wieje nudą. Naprawdę żal mi ludzi, którym tylko puścić jakąś strzelanko-zabijanke i już są zadowoleni, pełen orgazm. To się nazywa "głupi odbiorca". Nie liczy się co i jak przekazane w filmie tylko ile pościgów, jakie efekty, ilu zabito i cały tego typu syf. Zobacz najpierw na nazwisko reżsera. Mendes. Znasz? Chyba nie, bo jakbyś znał to nie spodziewałbyś się kolejnego Rambo! Smutno to stwierdzić, ale ten film nie dla Ciebie. Nie dorosłeś do niego. Trudno. Spotkasz jeszcze wiele takich filmów. Ale to już nie mój problem.

ocenił(a) film na 5
M_in_B

,,film o meskiej masturbacji''- dobre he he;)... a tak serio to spodziewalem sie czegos innego ... jak dla mnie 7/10 ale to nie jest typowy film wojenny wiec nie dla kazdego

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
paul_van_dyk_87

gdyby nie masturbacja to oceniłbym na 5/10 ale za podniecające sceny walenia konia daję 10/10

ocenił(a) film na 7
M_in_B

typowy jarhead

ocenił(a) film na 9
M_in_B

hehe, "jedynym plusem filmu jest, to ,że ukazuje on realia ..." (cytat niedokładny), to chyba jest właśnie największy plus tego filmu !!!

M_in_B

a czy znasz jeszcze jakieś filmy o męskiej masturbacji???? tam na pewno będzie "akcja" hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones