PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98163}
7,3 83 387
ocen
7,3 10 1 83387
7,2 18
ocen krytyków
Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej
powrót do forum filmu Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej

Jak w temacie. Zazwyczaj filmy o tej tematyce są cholernie męczące, lecz ten odbiega od tego
schematu i jest przyjemny do oglądania.

ocenił(a) film na 8

Bo tu taka wojna bez wojny.
Pierwsza wojna w zatoce - była wojna ale prawie jej nie było.
Druga wojna w zatoce - nie ma wojny, ale jest.

ocenił(a) film na 7
Inga__filmweb

Tu jest raczej pokazana psychika tych ludzi co jadą na wojne niż sama wojna.Tracą bliskich kobiety odchodzą,niektórzy są już załamani,wracają do domu ale psychike przez wojne już mają zrytą i większość ich życia bd polegało na wspomnieniach z wojny,tych którzy zginęli itd.Wracają do pracy,zarabiają,mieszkają ale nigdy nic już takie samo nie bd.

ocenił(a) film na 5

Bardzo nudny film do klasyki wojennej kilkaset wydm.

ocenił(a) film na 8
theart

A mi się podobał, bo pokazywał jak napisałam powyżej "wojnę bez wojny". Specyficzna wojna, gdzie najpierw wiele miesięcy wojska sojusznicze siedziały na pustyni a potem szast-prast wszystko odbyło się w parę dni. I z tego braku wojny IMHO udało się zrobić film wojenny.

ocenił(a) film na 5
Inga__filmweb

Tak pokazał wojnę teraźniejszą ale dla mnie film wojenny ma być ciekawy i pełny akcji.

ocenił(a) film na 8
theart

Mam takie uczucie że,reżyser próbował coś stworzyć na wzór " Czas Apokalipsy" tylko że nie o Wietnamie lecz Kuwejcie i trochę luźniejsze w przekazie, zresztą w filmie jest dużo nawiązań do tego filmu ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones