PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98163}
7,3 83 387
ocen
7,3 10 1 83387
7,2 18
ocen krytyków
Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej
powrót do forum filmu Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej

Gustomierz do kitu

ocenił(a) film na 1

Film w którym żaden bohater nie wzbudził mojej sympatii. Na oglądanie ich w akcji nie miałem więc najmniejszej ochoty 1/10. Gustomierz pokazał 53% ? LOL

ocenił(a) film na 10
Lelosinski

LOL przestań brać, życie nie jest takie kolorowe - wojna też.
Świetny film. Prawdziwy aż do bólu.

ocenił(a) film na 9
Mariusz_760301

Nie jest to w pełni film akcji a na pewno takie film chciałeś obejrzeć więc najpierw polecam przeczytać informacje na temat filmu, poczytać po forach etc.

ocenił(a) film na 10
vandal454

Ja to wiem;-) Napisałeś posta do złej osoby.

ocenił(a) film na 3
Mariusz_760301

Wynudziłem się na tym filmie. Nic ciekawego, 0 akcji. Woja pokazana od tej nieciekawej strony

ocenił(a) film na 3
wozio25

wojna*

ocenił(a) film na 10
wozio25

A jakąż to ciekawą stronę mają wojny?!

ocenił(a) film na 1
Mariusz_760301

wojna to nie tylko g... ale prawdziwa próba charakterów. I z tej strony warto ją oglądać. G sobie daruję.

ocenił(a) film na 3
Lelosinski

Walka, akcje, trupy itp to jest wojna, na którą ja w tym filmie liczyłem

ocenił(a) film na 9
wozio25

Walka, akcje, trupy to nie wojna, tylko Call of Duty.

ocenił(a) film na 3
Tomelion1

To wolę Call of Duty od tak marnego filmu, w którym w ogóle nic się nie dzieję

wozio25

Przecież o to w tym filmie chodziło!!! Młodzi ludzie są szkoleni, mają narzucony wojskowy rygor, wyruszają daleko od swych rodzin, mogą zginąć, ale wierzą iż po powrocie zostaną bohaterami. Tymczasem wojna mija, a oni nie mieli okazji nawet oddać strzału. Niemal całą wojnę spędzili bezczynnie i na nędznych rozrywkach. I tak właśnie dzisiaj często wyglądają współczesne wojny na bliskim wschodzie, gdzie więcej czasu wygania się ludność cywilną z domu niż walczy z prawdziwym wrogiem.
Z jeszcze innej strony film pokazuje jak wygląda grabież i amerykańska okupacja innych krajów - jak zabawa w chowanego. Nie mniej jednak żołnierze muszą żyć w ciężkich warunkach i doświadczać często w własnej psychice piekła.
Ode mnie: 7 lub 8 na 10

ocenił(a) film na 1
darthbergi

Myślę, że trafnie to spuentowałeś :)

ocenił(a) film na 8
darthbergi

"Z jeszcze innej strony film pokazuje jak wygląda grabież i amerykańska okupacja innych krajów "

A w który to kraj okupowali ? i który grabili ???

polukr

Kraje na bliskim wschodzie jak Irak i Afganistan

ocenił(a) film na 8
darthbergi

Człowieku jak ten film może pokazywać "okupacje" Iraku jak w 1991r amerykanie nie zajęli Iraku ze o Afganistanie nie wspomnę. na dodatek tutaj mamy historii USMC która to w 1991r nie stanęła na Irackiej ziemi to co widzisz w filmie to Kuwejt który to w 1990r poprzez zbrojną napaść zajął Irak i w 1991r przez siły MIĘDZYNARODOWE został WYZWOLONY !!!!

polukr

Sorry, trochę się faktycznie zapendziłęm :)

Lelosinski

Jesteś głupi film tak świetny ja ty popieprzony

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones