PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623326}

Drużba nie żyje

Best Man Down
5,7 1 882
oceny
5,7 10 1 1882
Drużba nie żyje
powrót do forum filmu Drużba nie żyje

polecam, warto

ocenił(a) film na 8

piekny wzruszający film, z gatunku tych dających do myslenia

ocenił(a) film na 7
Khiara69

Zgadzam się z tobą bardzo dobry film pokazujący prawdziwego przyjaciela oraz bardzo dobrego człowieka.Oby więcej takich filmów, ale jak widac filmweb-owiczom nie za bardzo przypadł do gustu a szkoda.

ocenił(a) film na 3
Khiara69

tak, ja zacząłem myśleć, kto wydaje pieniądze na takie cuda jak ten film?

ocenił(a) film na 7
Khiara69

troche nudny ale daje mu 7 za wyobcowanie, opuszczenie a jednak za znalezienie ludzi, na ktorych mozna polegac i znalezc przyjazn.

ocenił(a) film na 9
Khiara69

Arcydziełem ten film nie jest ale napewno jest rewelacyjny , warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 6
Khiara69

Całkiem dobry, nieskomplikowany, ale jednak trochę nudny. Raczej nie chciałoby mi się oglądać tego filmu jeszcze raz.

ocenił(a) film na 7
Khiara69

dobry, ale otagowanie go jako komedię zrobiło mu krzywdę

ocenił(a) film na 8
Robert__79

zdecydowanie, komedia to nie jest

ocenił(a) film na 8
Khiara69

Dla mnie to jest komedia w innym stylu. Termin komedia w kinie amerykańskim w przeciągu kilku lat zyskuje zupełnie inny wymiar. Ale w Polsce ciągle termin - komedia to synonim płytkiej rozrywki.

ocenił(a) film na 8
Khiara69

przecież napisane jest : Dramat, Komedia.

Jeżeli ktoś oczekiwał rozrywki w stylu American Pie to pewnie się rozczarował. Szczerze mówiąc sam spodziewałem się czegoś innego. Film wzrusza, porusza ale też bawi.... bliżej mu do Nietykalnych. Dla mnie pozytywne zaskoczenie.

paul182

Oglądając początek i 'akcje' drużby oczekiwałem właśnie filmu w stylu American Pie (nie patrzyłem jaki to gatunek). To, co nastąpiło potem, bardzo mnie zaskoczyło. To jest jeden z tych obrazów, które mają do zaoferowania coś więcej, coś co wydaje się być jednocześnie proste i oczywiste, a jednak kryje się gdzieś pomiędzy wersami naszego życia stanowiąc jego sedno. Nie będę jednak tego nazywał, bo słowa są tu zbędne, a magia filmu gdzieś sobie uleci.
Na razie dałem ocenę 8,5, ale powinna raczej być dziewiątka w 10-stopniowej skali. Przyznam się szczerze, że życzyłbym, sobie więcej tak pozytywnych zaskoczeń podczas seansów. I jeśli miałbym polecić coś w podobnych guście to chyba "Earl, i ja, i umierająca dziewczyna" byłoby dobrym przykładem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones